דף הבית >> שרותים
ISO 45001:2018 "מערכות ניהול בטיחות ובריאות בתעסוקה-דרישות והנחיות לשימוש" הוא תקן ISO למערכות ניהול שמטרתו היא צמצום פגיעות ומחלות תעסוקתיות. התקן מבוסס על מוסכמות והנחיות של ארגון העבודה הבינלאומי והנחיות נוספות ואומץ כתקן לאומי על ידי מספר רב של מדינות לרבות ישראל. 

ניהול הבטיחות
ISO 45001

ח ד ש

תקן ISO 14001:2015 "מערכות ניהול סביבתי-דרישות והנחיות שימוש" הוא התקן הבסיסי לבניית מערכת ניהול הסביבה. התקן מהווה חלק מסדרת תקנים המקנה כלים לניהול הגנת הסביבה, תקנים אלה עוסקים בניהול היומי של התחומים בהם יש לפעילות הארגון השפעה על הסביבה. תקן ISO 14001 .

ניהול סביבתי ISO 14001

IATF 16949:2016 הוא מפרט טכני שמטרתו פיתוח תחזוקה ושיפור מתמשך של מערכת ניהול איכות, תוך מתן  דגש מיוחד על מניעת פגמים ותשומת לב לבטיחות בשרשרת האספקה ובתהליכי פיתוח ויצור בתעשיית הרכב. המפרט מבוסס על תקן ISO 9001:2008, ומשנת 2016 ההתעדה היא על פי הכללים ותחת הפיקוח של ארגון 
International Automotive Task Force (IATF)

ניהול איכות בתעשיית הרכב IATF 16949

ח ד ש

ארגון נכון של מערך העבודה במפעל כמו גם הטמעה של תהליכי עבודה יעילים ושימוש במערכות מידע מתאימות לאופי הארגון וסוג העבודה....

שיפור שיטות עבודה תהליכים ומערכים

ח ד ש

א.לביא בע"מ מלווה ארגונים בתהליכי  ההטמעה, ההתעדה ותחזוקה שוטפת של מערכות ניהול אבטחת מידע וסייבר בהתאמה לתקן ISO 27001.

הערכת ספקים
מבדקים  וביקורת

ח ד ש

חדש חדש חדש

תכנית שיווק

ח ד ש

הדרכה אימון וליווי 

יעוץ תפעולי

לראש הדף
תכנית ליווי לעצמאים ובעלי עסקים קטנים שרוצים להעצים את עצמם את העסק שלהם וללמוד לנהל כמו העסקים הגדולים ובהתאם לעקרונות תקני הניהול המובילים בעולם.

סמינר "לנהל כמו גדולים"

ח ד ש

תחום אבטחת המידע שמירת הפרטיות והגנה בסייבר הם נושאים המעסיקים כיום את ההנהלות של מרבית הארגונים והמודעות לצורך בניהול נכון של נושאים אלו מתעצמת כל העת. תקני ניהול והנחיות לאומיות בתחומים אלו מתפתחים על מנת לאפשר לארגונים להקים, ליישם ולתחזק תוך שיפור מתמיד את מערכת ניהול אבטחת מידע (ISMS) שלהם, שמטרתה לעזור לארגונים להפוך את נכסי המידע שהם מחזיקים לבטוחים יותר.

ניהול אבטחת מידע שמירה על הפרטיות והגנה בסייבר 

תקן ISO 13485 מיועד לחברות בתחום המכשור הרפואי/אמ"ר/מדיקל העוסקות בעיצוב, פיתוח, ייצור, התקנה, תחזוקת מכשור רפואי ושירותים נלווים. כמו כן, תקן זה יכול לשמש ספקים המספקים מוצר, חלקי מוצר או שירותי ייעוץ בניהול מערכת איכות לחברות העוסקות בפיתוח וייצור מכשור רפואי (אמ"ר).

ניהול איכות 
ליצרני ציוד רפואי
ISO 13495

ח ד ש

ניהול איכות ISO 9001

תקן ISO 9001:2015 "מערכת ניהול איכות-דרישות" הוא הותיק והמוביל במשפחת תקני הניהול. התקן יושם בהצלחה במאות אלפי ארגונים בעולם והטמעתו בארגון היא כמעט דרישה בסיסית של כל ארגון הרוצה למצב את עצמו כמוביל בתחום עיסוקו. 

הטמעה ותחזוק תקני ניהול

סיוע וליווי בהכנת תכנית עסקית להקמת עסק חדש ולהבראת עסק קיים. 

תכנית עסקית

ח ד ש